
Description:
RU: Это понификация игры “Герои Меча и Магии”.Фракция называется “Легион Затмения”(=Инферно) – фракция Лорда ТирекаЮнит ур. 4 – Демон БездныENG: It’s a ponification of game “Heroes of Might and Magic.This fraction is called “Legion of Ecipse”(=Inferno) – fraction of Lord TirekUnit lvl 4 – Abyss DemonP.S. I apologize, but now I can’t design the English version of this concept-art(maybe i will do it later…)